Co je Intra

  • Intra je přírodní bylinná směs pro každodenní použití tvořená výtažky z 23 druhů rostlin.
  • Intra je produkt, který působí na jednotlivé systémy organizmu, posiluje je a uvádí do rovnováhy.
  • Intra je vhodná pro zdravé (prevence) i nemocné (podpora léčby), děti od tří let, těhotné ženy, kojící matky i sportovce.
  • Intra je k dispozici ve formě sirupu nebo kapslí.
  • Intra má dlouholetou tradici: pomáhá tisícům uživatelů po celém světě již od roku 1992.
  • Intra neobsahuje alkohol ani pesticidy.

Více o Intře

Intra je chutný značkový přípravek obsahující třiadvacet osvědčených a prověřených rostlinných výtažků, které jsou zdrojem antioxidantů, flavonoidů, ligninů, polysacharidů a dalších živin důležitých pro naše zdraví. Klíčem k účinnosti přípravku Intra je synergické působení látek získaných z jednotlivých bylinných výtažků – přínos je pak větší, než by měla kterákoliv přísada sama o sobě.

Jedinečná receptura přípravku Intra je výhradním vlastnictvím společnosti Lifestyles a nemění se již od roku 1992. Třiadvacet přesně vyvážených výtažků spolu působí velmi účinně a pomáhá posilovat osm soustav lidského organismu a udržovat je v rovnováze. Proto dochází k tomu, že se uživatelé Intry cítí lépe, šťastněji a plni energie!
Intra získala od mezinárodního Olympijského výboru osvědčení o bezpečnosti používání pro sportovce, jelikož neobsahuje steroidy ani stimulující látky.

Receptura přípravku Intra, kterou ocenily miliony spokojených zákazníků na celém světě, je vhodná pro všechny věkové kategorie. Již malé množství přípravku Intra denně dokáže velké zázraky! Užívejte přípravek Intra pravidelně každý den.

Informace pro diabetiky

Nutriční hodnoty ve 100 ml (30 ml) produktu Intra sirup:
energetická hodnota: 185 kJ (51,8 kJ)
bílkoviny: 0 g (0 g)
sacharidy: 11 g (3,08 g)
tuky: 0 g (0 g)

Další informace:

Více o Intře se můžete dozvědět na stránkách společnosti Lifestyles, nebo na našem webu věnovanému Intře a dalším produktům společnosti Lifestyles.

"Intra je vynikajícím způsobem vytvořená bylinná substance, která - pokud je systematicky užívána - může poskytnout organizmu mnoho pozitivního… V současné době není na trhu obdoby, pokud jde o danou kategorii výrobků."

Dr. inż. Marek Dzuri

  • Co je Intra -