společnost Lifestyles

Kanadská společnost Lifestyles (Lifestyles International Holdings Corporation) je jednou z předních celosvětově působícíxh společností založených na filozofii síťového marketingu (MLM). Nabízí řadu výrobků určených k posílení zdraví: produkty, které umožňují aplikovat zdravý životní styl uživatelům po celém světě.

Jedná se jak o doplňky stravy z přírodních zdrojů, přípravky pro zdravý jídelníček a redukci nadváhy, tak o výrobky pro péči o krásný vzhled a osobní hygienu.

Vznik společnosti

V roce 1989 založil předseda správní rady a výkonný předseda David DeBora společnost Lifestyles International. Snil o společnosti orientované na zdravý životní styl, která by nabízela novátorské výrobky pro zdraví a příležitost k úspěšnému podnikání. Díky této vizi dnes Lifestyles stojí na špici tohoto odvětví.

Poslání společnosti Lifestyles

Poslání firmy Lifestyles je prosté – pomáhat lidem žít lépe každý den. Lifestyles pomáhá lidem pozitivně měnit životy tím, že nabízí inovativní výrobky prvotřídní kvality pro jednotlivce i celé rodiny a poskytuje obchodní příležitosti tisícům distributorů.

Více informací, včetně kontaktu na českou pobočku, najdete na stránce Kontakty a reference.

Zdroj obrázku a licence: Lifestyles - Toronto, Canada

  • společnost Lifestyles -